Problémy s erekcí: civilizační problém

Obrázek

Jestliže máte problémy s erekcí, buďte klidní, rozhodně nejste sami. Ze statistik je patrné, že problémy s erekcí trpí více než 100 milionů mužů na naší planetě. Podle průzkumů v ČR pak přiznává poruchy erekce každý druhý muž ve věku nad 40 let.

Více než polovina mužů nad 40 let přiznává problémy s erekcí

Pokud mají muži problém s erekcí, často si neúspěch v sexu pro sebe omlouvají, nebo hledají různé výmluvy typu:

Neměli byste hledat výmluvy, pro to, co se stalo, nýbrž se přičinit o to, aby jste riziko selhání minimalizovali

Polovina postižených mužů považuje poruchy erekce za přirozené a často se stydí o svém problému hovořit, natož jít k lékaři a svěřovat se mu s indispozicí svého orgánu.

Jak se pak zachováte, když máte na sex strašlivou chuť, jenže Váš "hrdina" je zrovna mimo provoz? Počkáte, až bude znovu ve formě? Ale co udělá tato indispozice s Vaším egem, manželkou, přítelkyní či milenkou?

Možnosti řešení problémů s erekcí

Moderní doba nabízí celou škálu možností, jak se problémům s erekcí postavit. Tou první jsou léky na předpis, viz. "zázračná" modrá pilulka. Zde však muži většinou naráží již v počátku na nepřekonatelnou překážku - jít k lékaři. Tyto léky jsou rovněž finančně náročnější, a hrozí u nich rizika vedlejších účinků či zdravotních komplikací.

Jako další možnost využívají někteří pánové s nedostatečným ztopořením penisu vakuové pumpy, tzv. podtlakové erektory. Nevýhodou je opět jejich vyšší pořizovací cena (kvalitní přístroj cca 10 - 15 tisíc Kč).

Další šanci nabízí mini-invazivní léčba, při které se látka zajišťující erekci aplikuje tenkou jehlou přímo do topořivého tělesa penisu. Výhodou je vysoká účinnost bez nutnosti sexuální stimulace, nevýhodou pak dyskomfort spojený s autoaplikací a nutnost plánování pohlavního styku.

V neposlední řadě je pak dalším řešením nevratná léčba - operace, a to buď cévní či implantace penilních protéz (cena se pohybuje v rozmezí cca 100 - 200 tisíc Kč).

Účinná pomoc může být mnohem blíž

Pokud nechcete, o své erekci se nemusíte nikomu svěřovat, natož čekat, jestli se Vám po požití léků náhodou nezhorší zrak v rámci vedlejších účinků. Nemusíte ani utrácet horentní sumy za přístroje či bolestné operace.

Chcete-li zkvalitnit svou erekci a posílit svou sexuální jistotuA,B, stačí si zajít do lékárny a říci jediné slovo – "Clavin".

Clavin navrací mužům úspěch u žen a zvedá jejich sebevědomí. Delší a intenzivnější pohlavní stykA,B můžete podpořit užíváním Clavinu. Citelně se tak může zvýšit vaše sexuální výkonnost a zdatnostA,B.Účinnost Clavin Original® zajišťuje / obsahuje mj. (L-Arginin, L-Citrulin), Tribulus Terrestris, Šafrán, Selen a Zinek:
A) Tribulus Terrestris pro zlepšení erekce, zvýšení sexuální touhy a libida (200mg)
B) Šafrán pro stimulaci libida a zlepšení erekce (30mg)
C) Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci, přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (3,2 mg = 32 % DDD)
D) Selen přispívá k normální spermatogenezi, přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (24 μg = 44 % DDD)

*Zdroj: AMAR (Clavin, volně prodejné přípravky, lékárny ČR 2006 – 2012). Doplněk stravy.

Post-marketingová studie
účinnosti a bezpečnosti ČR+ SR
2011- 2012
Pečeť účinnosti Clavinu