Čeština     Hot-line 800 555 568

Ocenění Clavin

Poradna / vaše dotazy

Položit dotazPoradna

Dotaz: Dobrý den, je mi 35 let a už rok u sebe pozoruji problémy s erekcí a předčasnou ejakulací. Někde jsem se dočetl, že předčasná ejakulace se dá oddálit cvičením při onanování, tuto část problému jsem se naučil ovládat, ale problém nastal při pohlavním styku, kdy opadá erekce. Je nějaký zaručený přípravek, který by tento můj problém dokázal odstranit nebo alespoň zmírnit? Zdá se mi, že jsem relativně mlád na to, abych měl takové problémy. Děkuji za radu. David.

David

Odpověď: Předčasná ejakulace jak sám uvádíte se nejlépe zvládá dlouhodobým masturbačním tréninkem. Naproti tomu poruchy erekce mohou mít podklad cévní, nervový nebo psychogenní. Zde trénink nepomáhá. Vedle nezbytné spolupracující partnerky je vhodné použít některé z léků nebo potravních doplňků na podporu erekce. Obě skupiny ovlivňují cévní funkci kavernózních těles. Lékům dominují inhibitory fosfodiesterázy, které mají silný účinek na funkci cév. Potravinové doplňky s nejlepšími klinickými výsledky většinou pracují s argininem, který ovlivňuje na jiném místě stejné pochody vedoucí k zlepšení funkce cév penisu. Další složky například extrakt ze škornice připojují zvýšení libida (touhy) a satisfakce (spokojenosti) se stykem. U mladého muže s minimálními potížemi by měly být takové potravinové doplňky (např. Clavin) naprosto dostačující pomocí.

Dotaz: Dobrý den, je mi 34 let a partnerce o sedm méně. Sex si užíváme při každé příležitosti a neodradí nás ani menstruace. Chtěl jsem se zeptat, jestli náhodou styk během menses nemůže přítelkyni uškodit? Existují nějaká rizika? Předem děkuji, Honza.

Honza

Odpověď: Styk během menses je ve většině společností tabuizován. Není to dáno jen estetickou nepohodou takového činění, ale hlavně vysokým rizikem přenosu pohlavně přenosných nemocí. Při menses se odlučuje sliznice v děloze a tak vlastně po několik dní vzniká něco jako ranná plocha, tedy oblast snadného vstupu všech bakterií, tedy i těch, které běžně nejsou zdraví nebezpečné.

Dotaz: Hezký den, v sexu jsme nikdy neměl problémy, změna však nastala po nástupu do nového zaměstnání. Jsem především psychicky hodně vytížen a po návratu z práce mi zkrátka nejde ženu uspokojit. Přestože na sex jako takový chuť mám, nedaří se mi dosáhnout uspokojivé erekce. Vždy je to jen na chvíli a pak mi penis ochabne. Je mi 38 let a netrpím žádnou nemocí. Poraďte mi prosím, jak mohu tuto situaci vyřešit. Moc děkuji, Vratislav.

Vratislav

Odpověď: Váš případ je pro dnešní dobu typický. Nesmyslné pracovní nasazení je často nejen příčinou poruch erekce, ale i neplodnosti párů, které se ani ke styku nesejdou. Poskytuje to prostor i pro specialisty na volnočasové aktivity. Nicméně naučit se odpočívat, není snadné. Pro podporu erekce a její prodloužení ve Vašem případě se jeví jako ideální Clavin. Zlepší nejen erekci, ale i psychickou pohodu a prožívání sexuálních aktivit.

Dotaz: Zdravím Vás, obracím se na Vás s dotazem ohledně erekce. Jak maximálně dlouho je normální mít penis ztopořený? Někde jsem se dočetl, že dlouhotrvající erekce bývá zdravotním problémem. Existuje nějaká lhůta, myslím časová, kdy by mělo dojít k ochabnutí? Standardně k tomu dochází po styku, nicméně většinou se mi stává, že mám erekci ještě docela dlouhou dobu poté. Může za to například i to, že jsem z mé partnerky permanentně vzrušený? Díky, Jarda.

Jarda

Odpověď: Průměrná doba soulože je 4-5 minut. Po ejakulaci dochází vždy k ochabnutí penisu a záleží na délce tak zvané refrakterní periody za jak dlouho je penis opět schopný erekce. Délku lze ovlivnit samozřejmě atraktivitou a aktivitou partnerky či léky a potravinovými doplňky na podporu erekce. Přetrvávající nebo rychle se opakující erekce při sexuálním vzrušení není chorobou ani rizikem. Naopak je ukázkou dobře fungujícího genitálu a vztahu. Něco jiného je priapismus. Je to erekce bolestivá díky zástavě prokrvování penisu a většinou nastupující bez erotické stimulace. Při ztopoření delším než 4 hodiny může dojít k poškození struktur penisu. Porucha se vyskytuje při onemocněních se zvýšenou krevní srážlivostí a při léčbě některými psychofarmaky.

Dotaz: Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda může mít i přípravek na podporu erekce vliv na oddálení ejakulace a prodloužení sexuálního styku? Jak jinak lze tohoto ještě dosáhnout? Děkuji, Jirka.

Jirka

Odpověď: Prostředky na podporu erekce nemají vliv na oddálení ejakulace. Mohou pouze umožnit časnější nástup další erekce. Předčasná ejakulace se řeší masturbačním tréninkem. Při masturbaci se volně snažíte oddálit ejakulaci. Tento trénink lze samozřejmě provádět i jako párovou sexuální aktivitu. K dosažení efektu je běžně nutno trénovat 3x týdně zhruba 2 měsíce. K oddálení ejakulace lze také užít stlačení kořene penisu. Další možností je lokální aplikace znecitlivujících látek na penis před stykem. Případné celkové podávání psychofarmak patří do rukou lékaře.

Dotaz: Dobrý den, měla bych na Vás dotaz. Myslela jsem si, že jsem už konečně našla partnera, se kterým se dá normálně žít se vším všudy, tedy i sexem, ale mé zklamání přišlo v podobě jeho romantické povahy. Nic proti romantice, ale romantika za každou cenu mi nevyhovuje, chtěla bych více sexu. On je však dost chladný a jenom romanticky mluví. Můžete mi poradit? Děkuji za odpověď. Simona

Simona

Odpověď: Pro Vašeho partnera se zřejmě nejedná o romantiku za každou cenu. Prostě to může být jeho přirozené životní ladění. Potřeba sexuální aktivity ve smyslu styku může být u jednotlivých jedinců nesmírně rozdílná. Pokud jste spolu ještě styk neměli, může to být i projev nesmělosti. Může se obávat Vaší odmítavé reakce nebo selhání. V každém případě je nejjednodušším řešením přímo si o problému promluvit. Není přece nic jednoduššího než mu říci, že je skvělý a chtěla by jste se s ním milovat. Pokud by měl obavy ze selhání pak je zde jistě i prostor pro přípravek podporující erekci jako je Clavin, na druhou stranu dát mu jej jako dárek vyjadřující Vaše potřeby bez předchozí komunikace bych považoval za velmi nešťastné.

Dotaz: Dobrý den, kvůli chřipce nebo angíně téměř pravidelně rok co rok beru antibiotika. Užívám ale zároveň příležitostně Clavin na podporu erekce a zajímalo by mě, zda nemůže dojít ke kontraindikacím? Těším se na odpověď. Ondřej.

Ondřej

Odpověď: Studie na současné podávání Clavinu a antibiotik nebyly prováděny. Teoreticky mohou antibiotika změnou střevní flóry změnit i vstřebávání Clavinu z trávícího ústrojí. Osobně obdivuji sexuální apetit, který Vás při současném horečnatém onemocnění vede ke styku. Navrhoval bych v době léčby infekce antibiotiky koitální aktivity omezit.

Dotaz: Dobrý den, zajímalo by mě, jaký vliv má sebevědomí muže na kvalitu a délku erekce? Může ji horší psychický stav negativně ovlivnit a jak? Co proti tomu mohu dělat? Díky, Standa.

Standa

Odpověď: Sebevědomí a obecně psychika muže mají pro jeho erektilní funkce zásadní význam. Špatné sebehodnocení v sexuální i jiné životní roli vede nepochybně k selhání, které postiženého utvrdí v jeho obavách a dostává se tak do bludného kruhu. Již jen samotné obavy ze selhání prohlubují u mužů silně takové problémy. Mohou být dokonce i jejich jedinou příčinou. Užití preparátů typu Clavin pomáhá nejen k lepší erekci, ale i k lepšímu prožívání styku. Má tedy vliv na funkci i psychiku, které nemohou fungovat odděleně. Na druhé straně bez chápavé a spolupracující partnerky nepomohou ani ty nejsilnější léky na erekci, tak významný je psychický faktor.

Dotaz: Dobrý den.Chci se zeptat zda mohou Clavin užívat i ženy pro podporu k chuti na milování.Děkuji.

Věra

Odpověď: Máme zprávy o tom, že u některých žen Clavin libido zvyšuje. Specifickým dámským preparátem ke zvýšení chuti na sex je pak ArginMax pro ženy.

Dotaz: Dobrý den, chtěl bych zjistit zda je možné použít Clavin když jsem po několika malých mozkových cévních příhodách /7/ a několika atacích epileptických záchvatů - sekundární epilepsie. Na tyto choroby beru léky: Dépakine Chrono,Enelbin a Anopyrin + Simgal. Krevní tlak mám v normě 120/80. Mám problém s délkou erekce. Děkuji za odpověď

Novotný

Odpověď: I při užívání vámi uvedených léků můžete na zlepšení erekce užívat preparát Clavin

Dotaz: dobrý den mám na vás více otázek,vím jsem mladý ale zdá se mi že mám asi problém z erekcí,dále pak trpím neustále s předčasnou ejakulací:-(((a tím pádem se za to stydim a raději se vyhíbám sexu s ženou co mám prosím dělat aby se vše zlepšilo,jo a beru léky na tlak tak jestli to nemá nějaký vliv?,děkuji moc za odpověd a radu!!

martin

Odpověď: Léky na snižování krevního tlaku mohou někdy spolupůsobit na vaše udávané sexuální problémy. Předčasnou ejakulaci někdy napraví malá dávka alkoholu. Také je možno užít preparát Clavin. I ten se s těmi léky na léčení tlaku dobře snáší.

Dotaz: Dobrý den..přesně tak jak tady píšete..v poslední době nedostatečná erekce,slabá chuť na milování..jsem přesvědčen,že můj problém tkví v psychice,protože např.ranní erekce jsou maximální..stejně tak erekce při shlédnutí nějakých těch lechtivých filmů..myslíte,že clavin může odstranit jakýsi ten psychický blok?díky za odpověď..

Tomáš

Odpověď: Ano, i v případech psychických příčin poruchy erekce je Clavin účinným preparátem.

Dotaz: Dobrý den, Chtěl bych se prosím zeptat. Přemýšlím o nějakém přípravdku jako je Clavin, ale nejprve se musím zeptat zda to bude mít účinek. Prostě upřímě mám svou dlouhodobou přítelkyni. A pokud mám mít sex s jinou partnerkou vždy mám problém s erekcí. Nemůžu mít styk. Je to pokaždé a já jsem za troubu. S přítelkyní problém nemám erekci mám v pořádku. Pomůže mi clavin? Děkuji za odpověď. S pozdravem Martin.

Martin

Odpověď: I ve vašem případě, kdy jsou potíže s největší pravděpodobností psychického původu, je Clavin dobrým řešením a mělo by to fungovat.

Dotaz: dobry den, mam strasne narocnou praci hlavne psychycki,,delam od 5h rana do 5vecera dost riskuji a stres mi behem 2let uplne otupel chut na sex,,, mam v hlave jen praci a praci jak vydelat penize,a jen stres, poradite mi jaky pripravek mohu pouzit?a nebude mit na mne vliv na muj vek?nebo jak budu uzivat tabletky pak bez nich uplne ochabnu?dekuji

jiri

Odpověď: Zkuste preparát ArginMax pro muže. Z vedlejších účinků nemusíte mít žádné obavy. Bylo by ovšem vhodné tak trochu ve vašem pracovním úsilí polevit. Neustálá honba za penězi spojená s vysokým pracovním vytížením je u vás zcela jistě tou pravou příčinou sexuálních problémů.

Dotaz: Dobrý den! Múže prosím vás výrobek CLAVIN original uspokojivě fungovat i při prvním užití? V návodu se píše užít ho 1-4 hodiny před pohlavním stikem, je lepší si ho vzít v delším, nebo kratším časovém intervalu?

ondrej

Odpověď: Doporučený interval 1 – 4 hodiny je při užití preparátu Clavin optimální.

Dotaz: Dobry den je my 19 let a mam problem s erekci prvni erekce je velmi dobra ale ta druha uz je horsi pritelkyne me furt ladi a nic nvm cim to je penis se mi pote postavi az za 45 min sem nestastny a nevim co mam delat , byl jsem u urologa a ten my rek ze je to normalni ja si myslim ze to normalni neni . V mem veku takovej problem ,pritom sportuju moc nekourim a piju jen obcas .Nevite cim to je spravi se to ? nebo je to naka nemoc ? moc dekuji za odpoved

Jirka

Odpověď: I ve věku 19 let je k opakované souloži zapotřebí přestávka. Říká se tomu refrakterní fáze a váš lékař má pravdu, že je to normální. Pohlavní styk není nějakým sportovním výkonem nebo olympijskou disciplinou. Taky není možno považovat za nějaký ideál pornografické filmy. Jak délka soulože, tak i její opakování bývá často umožněno filmovými triky, zatímco skutečný sexuální život vypadá jinak.

Dotaz: Mam otazku. Když souložim s ženskou tak mam slabu erekci, a když masturbuji, tak pevnou.

rostislav

Odpověď: Nejlépe by bylo při jednom sexuálním aktu střídat masturbaci se souloží. Také ještě k tomu užít Clavin

Dotaz: Dobrý den..přesně tak jak tady píšete..v poslední době nedostatečná erekce,slabá chuť na milování..jsem přesvědčen,že můj problém tkví v psychice,protože např.ranní erekce jsou maximální..stejně tak erekce při shlédnutí nějakých těch lechtivých filmů..myslíte,že clavin může odstranit jakýsi ten psychický blok?díky za odpověď..

Michal

Odpověď: Poruchy erekce mohou být způsobeny buď cévní poruchou (nedostatečné krevní zásobení topořivých těles), nebo psychickou příčinou. Samovolné erekce ráno nebo při nějaké erotické podívané svědčí o tom, že se jedná o psychické důvody. Všechno se to dá napravit uklidněním a vstřícným přístupem sexuální partnerky. Pokud se k tomu ještě přidá Clavin, pak je účinek téměř jistý.

Dotaz: obry večer mám problém vždy hned po ejakulaci my ochabne hned ud a pak už vubec nemám chut na sex.děkuji za info adam

Adam

Odpověď: Po ejakulaci je před dalším pohlavním stykem zapotřebí různě dlouhá přestávka, která je u různých lidí individuálně různá. Taky může záležet na věku, s přibývajícími léty se délka této přestávky zvětšuje. Pokud vám to příliš vadí, tak je možno erektilní pohotovost zvýšit preparátem Clavin.

Dotaz: dobrý den mám na vás více otázek,vím jsem mladý ale zdá se mi že mám asi problém z erekcí,dále pak trpím neustále s předčasnou ejakulací:-(((a tím pádem se za to stydim a raději se vyhíbám sexu s ženou co mám prosím dělat aby se vše zlepšilo,jo a beru léky na tlak tak jestli to nemá nějaký vliv?,děkuji moc za odpověd a radu!!

Rosťa

Odpověď: Ty léky na tlak sice mohou mít na vaše potíže také určitý vliv, spíše se však bude jednat o psychický problém. Někdy pomáhá třeba i malá dávka alkoholu. I když užíváte léky, můžete k tomu klidně přidat preparát ArginMax forte. Dostane se v lékárně bez receptu.


Reference

Reference Martin

Clavin opravdu funguje ! Muj sexuální život je o MOC lepší. A hrátky s mojí ženou jsou zábavnější ! Moje žena doted hýká, děkuju za tenhle výrobek! Clavin je TOP!

Martin, věk 37 let


Reference Petr

Manželka si stěžovala, že už to není co bývalo. Měla pravdu. Pak přišla s Clavinem. Říkal jsem si, co je to za blbost - a ejhle. Od té doby na něj nedám dopustit. Paráda. :)

Petr, věk 43 let
Zajímavosti

Sexuální pověry pod lupou

Má vliv častá masturbace na ochlupení rukou? Skutečně lze odvodit vášnivost ženy od barvy jejích vlasů? Sexuální pověry nás provází jako žvýkačka nalepená na podrážce.